📢 Dragi locuitori ai comunei Letea Veche,

Suntem bucuroși să vă invităm la inaugurarea Școlii Gimnaziale Letea Veche, care va avea loc mâine, 05.06.2024, începând cu ora 11:00. La acest eveniment deosebit vor participa reprezentanți ai Inspectoratului Școlar, membri ai Primăriei, prefectul județului, președintele Consiliului Județean, și europarlamentarul Dragoș Benea precum și un sobor de preoți care vor sfinți noua noastră școală.

Această inaugurare marchează un moment important pentru comunitatea noastră, aducând un mediu modern și primitor pentru educația copiilor noștri. Vă așteptăm cu drag să fiți alături de noi la această sărbătoare, pentru a împărtăși bucuria acestui nou început și pentru a celebra progresul nostru.

📍 Locație: Școala Gimnazială Letea Veche
🕚 Ora: 11:00

Să ne întâlnim și să onorăm împreună această realizare importantă pentru viitorul copiilor noștri!