HCL 57 / 2019-10

Privind mandatarea reprezentatntului Consiliului Local Letea Veche in Adunarea Generala a Asociatiei de Dezvoltare Intercomunitara pentru Salubrizare Bacau sa voteze modificarea si completarea Comisiei de evaluare pentru derularea si finalizarea procedurii de licitatie organizata in vederea atribuirii contractului de concesiune servicii: "Delegarea prin concesionare a serviciilor de colectare si transport sedeuri in municipiul Bacau si 22 comune limirofe"

Fișiere atașate

DE ACORD