Galerie foto Galerie video Carte de oaspeti SIPOCA

HCL 17 / 2019-03

Privind aprobarea documentatiei de atribuire pentru acizitia de Servicii financiare de contractare de catre comuna Letea Veche a unui credit bancar in valoare de 3.000.000 RON, in vederea finantarii proiectelor "Modernizare drumuri locale in satele Holt si Letea Veche, com. Letea Veche, jud. Bacau", "Extindere retea de alimentare cu apa in satele Letea Veche, Holt si Rusi-Ciutea, com. Letea Veche, jud. Bacau", "Imbracaminte bituminoasa usoara pe strada Silozului, sat Letea Veche, com. Letea Veche, jud. Bacau", "Modernizarea strazii Trecatoarea Holtului de la km. 1+300 la km. 1+765 (capat de drum), comuna Letea Veche, jud. Bacau" si aprobarea procedurii de atribuire - "Selectia de oferte angajate intr-o singura etapa"

Fișiere atașate

DE ACORD